Znamy termin XXIV Olimpiady Sportowej w Choszczówce!

24 Olimpiada dla dzieci na Choszczówce 15 września

Mieszkańcy Choszczówki i okolic dobrze znają tę imprezę. Niektórzy dawno temu sami w niej startowali, dziś wysyłają swoje dzieci. Tradycja liczy już bowiem 23 lata, teraz impreza odbędzie się po raz 24ty.

Na polanie przy Dzikim Zakątku odbędzie się wielobój dla dzieci z podstawówki. Uczestnicy mogą mieć najwyżej 12 lat, żadnych innych wymagań nie ma. Rywalizują w dziewięciu konkurencjach sprawdzających ogólną sprawność: biegi, skoki, rzuty. Najprzyjemniejsza – wyścigi w dmuchanym zamku lub labiryncie.

Zapraszamy już teraz – zaplanujcie udział swoich pociech. Ci starsi mogą do nas dołączyć jako wolontariusze, opiekujący się grupami zawodników i pomagający sędziom w sprawnym przeprowadzeniu konkurencji. Na wszystkich czekają medale, szczęśliwcy mogą liczyć na wylosowanie nagród.

Olimpiada dla dzieci na Choszczówce ma na celu propagowanie aktywnego trybu życia już od dziecka, ale też integrację lokalnej społeczności i wsparcie inicjatyw charytatywnych. Co roku towarzyszy jej loteria fantowa, z której dochód przeznaczamy na ważny lokalnie cel, najczęściej pomagamy potrzebującym mieszkańcom z naszych okolic.

Olimpiada to świetna impreza, na której spotykają się sąsiedzi, młodzież, nauczyciele z okolicznych szkół, serdecznie witamy też kibiców z dalszych stron, na przykład rowerowych wycieczkowiczów. Zapraszamy 15 września

Podobnie, jak w ubiegłym roku Olimpiada Sportowa zostanie przeprowadzona przy współudziale środków finansowych m.st. Warszawy w ramach Inicjatywy Lokalnej.

Patrycja Maciejewicz-Wołowik

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s