Sport się odradza, będzie Olimpiada na Choszczówce!

Wszyscy wiemy jak bardzo ważna jest aktywność sportowa. W ponurych czasach pandemii, ruchu, świeżego powietrza i obcowania z przyrodą brakowało nam szczególnie. Wszyscy życzymy sobie, by po wakacjach nie trzeba było znów zamykać się w domach, zasnuwać twarzy maskami nawet na dworze, by dzieci mogły swobodnie bawić się i spotykać z przyjaciółmi.

Trzymając za to mocno kciuki mamy dla Państwa dobrą wiadomość: we wrześniu, po rocznej przerwie, znów odbędzie się na Choszczówce olimpiada dla dzieci. To będzie okrągła, dwudziesta piąta choszczówkowa impreza sportowa. Wierzymy, że okoliczności będą temu sprzyjać: wirus nie będzie już tak groźny, a stęsknione za tradycyjną imprezą dzieci i młodzież znów wezmą udział w naszym lokalnym święcie.

Nie mogłoby być przecież tak, że piłkarze kopią, olimpijczycy w Tokio zdobywają medale, a Choszczówka tylko ogląda to w telewizji. Ogromnie liczymy, że odrodzenie imprez sportowych będzie też możliwe na Choszczówce. Dla emocji, dla sportowej rywalizacji, dla wspólnej zabawy! Będziemy zachowywać wszystkie niezbędne procedury epidemiczne.

Ze szczegółami dotyczącymi imprezy będziemy do Was wracać pod koniec wakacji. Dziś jedynie chcemy byście zapisali sobie w kalendarzach datę – 19 września, niedziela. 

Kto już był na Olimpiadzie ten dobrze wie, że to zabawa nie tylko dla dzieci startujących w zawodach. Będziemy starać się, by zapewnić atrakcje także młodszym i starszym kibicom. A młodzież – znów, jak każe tradycja – będzie mogła wykazać się pomagając przy organizacji wydarzenia, w opiece nad młodszymi kolegami, zdobyć doświadczenie w wolontariacie. To lekcja na całe życie!

Będziemy też działać na rzecz lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że sponsorzy nie zawiodą i utrzymamy tradycję loterii charytatywnej. Pamiętacie te emocje przy wyciąganiu losów? Oczywiście – jak zawsze – każdy los wygrywa.

Olimpiada Sportowa zostanie przeprowadzona przy współudziale środków finansowych m.st. Warszawy w ramach Inicjatywy Lokalnej.

Macie chęć się do nas przyłączyć? Macie pomysł na nową atrakcję Olimpiady? Chcecie zaoferować coś na loterię? Zapraszamy do kontaktu!

Patrycja Maciejewicz-Wołowik

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s